Oddsring’de Dubai Tatili Kazanma Şansı

oddsring-adriana

Ariana oynayarak Dubai’ de harika bir tatil kazanmak için 6 – 27 Mayıs 2015 tarihleri arasında sadece 25 Euro’ luk oyun oynamanız yeterli olacaktır.

Bu tatil için ana çekiliş 28 Mayıs’ta gerçekleşecektir. Sadece bir kişi ve onun misafiri Dubai Atlantis Palm’ da 7 gece tatil yapacaktır. 2 adet gidiş dönüş uçak bileti ve otel konaklaması sizlere sunulmaktadır. Tüm bunlar dışında yanınızdaki kişi ile spada rahatladıktan sonra Basra Körfezinde dalış yapma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca kaldığınız oteldeki gece kulüplerinde de güzel vakit geçireceksiniz.

Bu çekilişten önce yapılacak olan 2 çekiliş ile de farklı iki kişi 500 € kazanacaktır. Kazanılan tutar oyuncuların hesaplarına para nakit olarak gönderilecektir. Yani toplamda 1000 Euro rastgele sahiplerini bulacaktır.

OddsRing - Oyunlar

Tüm bu fırsatlara erişmek için ise bir takım kurallara uymanız gerekir.

  • Kampanya tarihlerinde 25 € değerinde Ariana oyunu oynadığınızda çekiliş için 2 hak kazanırsınız. Ayrıca Fish Party, Mermaids Millions ya da Dolphins Quest oyunları için 1 adet çekiliş hakkı elde edersiniz.
  • Çekiliş tarihlerinden ilki olan 14 Mayıs’ta bir kişi 500EUR kazanır. 21 Mayıs’taki çekişte bir kişi 500EUR kazanır ve 28 Mayıs’ta olan son çekilişte Dubai lüks tatil paketinin sahibi olur.
  • Oddsring sitesi ödülleri kazanan oyuncular ile irtibata geçer. Tatil paketi kazanan oyuncu yanında getireceği kişinin ve kendi şahsının kimliğini doğru şekilde sağlamakla yükümlüdür. Ayrıca 7 gün içinde tüm detaylarını talep ederek seyahat rezervasyonunu tamamlaması gerekmektedir. Eğer kişi tatil paketini onaylamazsa kendisine nakit para önerisinde bulunulacaktır. Kazanan ödül kabul ettikten sonra da promosyon sonuçlanmış sayılır ve bu nedenle başka çekiliş yapılmaz.
  • Çekiliş tarihinden sonraki yedi gün içinde kazanan oyuncuyla her hangi bir şekilde iletişime geçilmezse çekiliş yeniden yapılacaktır. Bu durumda bir önceki çekiliş geçersiz olacaktır.
  • Çekilişi kazanan kişi ödül paketini belirler ve ödülü kabul ederse bundan sonra seyahat ya da otel rezevasyonlarının onaylanması gerekir. Bu nedenle kredi oyuncunun hesabına aktarılır. Oddsring sitesi kazanan oyuncusunun hesabına 1,000 Euro kredi gönderir.
  • Ödül kabul edilirse de oyuncu ismi ile soyadının ilk harfini ve konum sağlayanın Oddsring tarafından gerçekleştirileceğini kabul etmiş olacaktır.

Oddsring’de Canlı Rulet Oyna

Cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.İşaretli alanlar gerekli *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>