Wsbets’de Günlük Türk Pokeri Bonusu

ws

Wsbets sitesi Türk Pokerinde günlük bonuslarıyla Temmuz ayınızı şenlendiriyor. Türk Pokerinde ister tecrübeli olun ister yeni oyuncu olun herkes için farklılık yaratılmakta. Binlerce lira Freeroll ve büyük ödüller Wsbets Türk Pokerinde sizleri bekliyor. Bu eşsiz festival 01 Temmuz ve 25 Temmuz arasında gerçekleşiyor. Yetenek seviyelerine göre farklı kampanyalar sizlere sunuluyor. Turnuva takvimi ise aşağıda ki gibidir;

  • 01 Temmuz ve 25 Temmuz arası her Pazartesi – Cuma, saat 21:00′da 200 TL Günlük Bedava Freeroll! DETAY; Turnuvaya kayıtlar aynı gün saat 12:00 da başlayacaktır.
  • 01 Temmuz ve 25 Temmuz arası her Pazartesi – Cuma, saat 22:30′da 5 TL buy-in ve 100 TL Garanti Ödüllü Turnuva, DETAY; 5 TL buy-in ve 100 TL Garanti Ödüllü Turnuva kayıtları saat 12:00 da başlamaktadır.
  • 11 Temmuz ve 25 Temmuz arası her Cumartesi, saat 22:00′da Özel Şifreli 400 TL Cumartesi Freerol Turnuvası, DETAY; Bu turnuva Pazartesi ve Cuma günleri arasında en az bir defa olmak kaydıyla oyun oynamış üyeler için geçerli olacaktır. Uygun görülen üyelerin şifre ile giriş yapmaları gereklidir. Bu üyelere cumartesi günleri e-posta ile şifreleri gönderilmektedir. Kayıt 12:00 olarak belirlenmiştir.

Turnuva Afişi

Rekabetçi bir ruha sahipseniz Turnuva afişine göz atmalısınız. İstediğiniz kadar turnuvalarda yarışıp ilk 10 sırada turnuvayı tamamlayıp havuzdan payınızı alabilirsiniz. Bu afiş 01- 25 Temmuz arasında devam edecektir.

1

WSBets Hesabı Aç

Cevap yaz

Email adresiniz paylaşılmayacak.İşaretli alanlar gerekli *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>